Oprawa muzyczna imprez – DJ + Wodzirej!

Cześć i czołem, czy planujesz jakąś imprezę? Np, 18’tke, wesele, biesiadę, urodziny, imieniny itp. a nie masz jeszcze DJ i Wodzireja? A myślisz, że DJ’a i Wodzireja będziesz musiał szukać osobno? A jednak mylisz się! Mam dla Ciebie świetną formację! ‚ Formacja UBAW ‚ . Tworzą oni duet skrajnie różnych osobowości muzycznych, dwa odmienne muzyczne charaktery, a wszystko to jednak połączyła wspólna Miłość do muzyki i chęć dzielenia jej z innymi!

Mogę obiecać, że Twój Wyjątkowy Dzień, będzie dla nich równie ważny, co dla Ciebie i przyłożą wszelkich starań, aby goście bawili się razem z nimi wspaniale do białego rana, a żeby przyjęcie było jeszcze bardziej udane, przygotują świetne zabawy i nie tylko.

Polecam z nimi także festyny i inne tego typu imprezy.

Działają w całym kraju! 

Adrian – wodzirej. Może pochwalić się licznymi, biesiadnymi imprezami, jak i innymi zabawami tanecznymi. Miał m.in. przyjemność wystąpić podczas Sylwestrowej Nocy w Grecji, witając nowy 2016 rok.

Mario – DJ, a od niedawna producent muzyczny, który grał w różnych klubach np. Magic (Krzyżanowice), Imperium (Rybnik). W tym roku grał także na różnych eventach m.in. Beach Party i Beach Cars Party w Olzie, czy też „Zamek Party” w Sławęcicach.

FP : https://www.facebook.com/formacjaubaw/

5 thoughts on “Oprawa muzyczna imprez – DJ + Wodzirej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.